O sklepie

Nasz sklep

Sklep internetowy „Agro-Wit” powstał wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, którzy bardzo często mogli kupić nasze produkty jedynie na targach, kiermaszach, gdzie akurat nasza firma miała swoje stoisko. Mamy nadzieję, że doprowadzi on do zwiększenia dostępności naszych produktów i poszerzenia grona stałych Klientów. Jego oferta adresowana jest do konsumentów poszukujących naturalnych, zdrowych i ciekawych smakowo produktów, jak również do pragnących zgłębiać tajemnice kiszonek i ich dobroczynnego wpływu na zdrowie, kondycję i urodę człowieka.

Nasze produkty

Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie Sklepu internetowego „Agro-Wit” prezentowane są na zdjęciach, którym towarzyszą krótkie, zwięzłe opisy zawierające informacje niezbędne dla każdego Klienta. Pamiętając o walorach smakowych kiszonych owoców i warzyw już dziś rozpocznijmy eksperymentowanie z nowymi smakami!

Dla naszych klientów

Jesteśmy również otwarci na propozycję Naszych Klientów- możemy produkować różne kiszonki o składzie zaproponowanym przez Odbiorcę. Życząc wszystkim Klientom Sklepu internetowego „Agro-Wit” udanych oraz pełnych satysfakcji zakupów, zapraszamy do zapoznania się z regulaminem działania sklepu, informacjami o wysyłce, reklamacjach i zwrotach towarów, a także polityce prywatności (w tym o plikach „cookies”). Pamiętając o walorach smakowych kiszonych owoców i warzyw już dziś rozpocznijmy eksperymentowanie z nowymi smakami! Smacznego.